Má zmysel podporiť nás!

9. apríla 2024
Nezaradené

Či ste jednotlivec, alebo firma, Vaša podpora pre nás znamená viac, než si myslíte. Uvažujete nad spôsobom? Nech sa páči, takéto sú možnosti:
 
1. Vaše 2️⃣ % premeníme na 1️⃣0️⃣0️⃣% pomoci.
Darovanie 2 % z dane je jednoduchý a efektívny spôsob, s ktorého procesom Vám radi pomôžeme a zodpovieme všetky Vaše otázky. Nijako nezaťaží Váš rozpočet, podporíte lokálne komunity v Prešovskom kraji, aby sa nám tu všetkým žilo lepšie a darovať môžu ako fyzické, tak aj právnické osoby.
 
2. Priama finančná podpora našich aktivít 🪙
Vzdelávanie v oblasti dobrovoľníctva, prepájanie organizácií, verejné oceňovanie dobrovoľníkov, realizácia dobrovoľníckych kampaní a chod centra – to je iba časť aktivít, ktoré realizujeme. Ak sa vám naša činnosť páči, pozvite nás na virtuálnu “kávu”, prípadne zvážte finančný príspevok, vďaka ktorému budeme môcť aj naďalej robiť skvelé veci. Vybrať si môžete jednorazovú, alebo pravidelnú podporu na:
 
3. Nefinančná podpora našich aktivít 💡
Vážime si každú formu pomoci, pričom nemusí ísť nutne o financie. Možno ste firma a radi by ste nás podporili službou PRO BONO, materiálne, technicky, poskytnutím priestorov, alebo inou formou. Možností je mnoho, preto ak o niečom takom uvažujete, neváhajte nás kontaktovať a určite spolu niečo vymyslíme. Kliknite sem:
 
Ďakujeme, sme Prešovské dobrovoľnícke centrum a robíme to #predobro!