CHCEM PODPORIŤ

DAROVANIE 2%

Finančná podpora
našich aktivít

Iné formy
podpory

MÁ TO ZMYSEL

"Vysoko profesionálne riadené centrum pre dobrovoľnícku činnosť, zároveň s citom a srdcom."

Lucia Cibriková

"Dobrovoľnícke centrum, ktoré si svoju prácu vykonáva nadmieru. Za občianske združenie RecyVeci Slovensko, skrz ktorého sme mali viac x možnosť byť v priamom kontakte s PDC, môžem svedomito vyhlásiť, že išlo vždy o obohacujúce dni. Potrebujeme ľudí, ktorí v dnešku vidia zmysel v dobrovoľníctve a starajú sa o to, aby bolo povšimnuté. A toto PDC robí, okrem toho dobre a kvalitne. Ďakujeme za vás!"

Lenka Tkáčová OZ RecyVeci

"Sú neuveriteľne veľkým prínosom a je skvelé, že niečo také existuje. Verím, že aj vďaka ním je v našom kraji, ale i mimo neho veľa dobrovoľníkov, ktorí spoločne vykonávajú najkrajšiu prácu na svete - nezištnú prácu zvanú dobrovoľníctvo. Tiež musím spomenúť pracovný kolektív, ktorý je plný úžasných a inšpiratívnych ľudí, zapálených pre svoju prácu. Skúsenosť s PDC je jednou z mojich najkrajších."

Denisa Petrová dobrovoľníčka

"Ďakujeme za príležitosť šíriť dobro v spolupráci s Vaším Dobrovoľníckym centrom v Prešove a za aktivity prebiehajúce na našej CZŠ sv. Petra a Pavla v Stropkove, ktorými sa aj naši žiaci ešte viac nadchli pre dobrovoľnícku činnosť."

Lenka Matkobišová učiteľka školy zavádzajúcej Service Learning

"Ďakujem všetkým v Prešovskom dobrovoľníckom centre za krásnu a vydarenú akciu Srdce na dlani. Prajem Vám zo srdca, nech sa vám naďalej darí v tom, čo robíte, lebo to robíte bravúrne."

Darina Kostíková dobrovoľníčka ocenená Srdcom na dlani 2022

"Všetci, ktorí chcú akokoľvek pomôcť ľudom v núdzi, v životných ťažkostiach, so zdravotnými problémami, deťom, seniorom, prírode a jej ochrane a neviete nájsť spôsob, určite sa obráťte na Prešovské dobrovoľnícke centrum. Skvelý, priateľský a láskavý tím s úžasnou riaditeľkou Vám rád pomôže, usmerní vás a bude Vás podporovať. Sú to úžasní ľudia a robia úžasnú robotu a som rád, že som ich všetkých mohol osobne spoznať."

Filip Kollár dobrovoľník

VAŠE 2% PREMENÍME NA 100% POMOCI

Darovanie 2% z dane je jednoduchý, no zároveň efektívny spôsob, ako môžete aj vy podporiť činnosť Prešovského dobrovoľníckeho centra. S procesom darovania radi pomôžeme a zodpovieme všetky vaše otázky.

  • darovania 2% alebo 3% nijako nezaťaží váš rozpočet
  • darovať môžu ako fyzické, tak aj právnické osoby
  • podporíte lokálne komunity v Prešovskom kraji, aby sa nám tu všetkým žilo lepšie

PRIAMA PODPORA NAŠICH AKTIVÍT

Vzdelávanie v oblasti dobrovoľníctva, prepájanie organizácií, verejné oceňovanie dobrovoľníkov, vlastný dobrovoľnícky podcast, organizácia Týždňa dobrovoľníctva – toto je iba časť aktivít, ktoré v Prešovskom dobrovoľníckom centre realizujeme. Nie je toho vôbec málo, no môže toho byť ešte viac! Veríme totiž v myšlienku a silu dobrovoľníctva a jeho prínos pre občiansku spoločnosť, ktorej sme všetci súčasťou. Pomôcť nám s tým môžete aj vy – ak sa vám naša práca páči a vidíte v nej zmysel rovnako ako my, zvážte jednorazový alebo pravidelný príspevok, ktorý nám pomôže aj naďalej robiť skvelé veci.

CHCETE NÁS PODPORIŤ INÝM SPÔSOBOM?

Vážime si každú formu pomoci, ktorá nás môže posunúť vpred. Nemusia to byť nutne financie, možno ste firma a radi by ste nás podporili materiálne, technicky, poskytnutím priestorov alebo inou pro bono službou. Možností je mnoho, preto ak o niečom takom uvažujete, neváhajte nás kontaktovať a určite spolu niečo vymyslíme.