Prihlasovanie organizácií do Týždňa dobrovoľníctva 2024 spustené

3. apríla 2024
Nezaradené

Milí zástupcovia organizácií a neformálnych skupín, prihlasovanie do 16. ročníka celoslovenskej kampane Týždeň dobrovoľníctva, ktorá sa uskutoční v novom termíne – od 20. do 26. mája 2024, je SPUSTENÉ! Môžete sa registrovať. 
 
V termíne 2. – 30.4.2024 môžu všetky neziskové organizácie, útulky, domovy sociálnych služieb, komunitné centrá, kultúrne organizácie, ale i neformálne skupiny, ktoré chcú dobrovoľníkom pripraviť zaujímavú dobrovoľnícku aktivitu, registrovať ponuku svojich dobrovoľníckych aktivít na www.tyzdendobrovolnictva.sk.
Tu budú zverejnené všetky dobrovoľnícke príležitosti z celého Slovenska na jednom mieste.

Obsah aktivít by mal vychádzať z aktuálnych potrieb Vašej organizácie a môže ísť o všeličo od úpravy a skrášlenia interiérových/exteriérových priestorov až po spoločné trávenie času s klientmi sociálnych zariadení či deň otvorených dverí. Kreativite sa medze nekladú! Pokiaľ sa chcete poradiť, neváhajte nás kontaktovať.

Týždeň dobrovoľníctva prináša možnosť vyskúšať si dobrovoľnícku prácu, spoznať výnimočných ľudí a pomôcť tam, kde je to práve potrebné. Prihláste svoju aktivitu DO 30. APRÍLA prostredníctvom oficiálneho webu  www.tyzdendobrovolnictva.sk 

Tešíme sa na pestrý tohtoročný Týždeň!

www.tyzdendobrovolnictva.sk

www.dobrovolnictvopo.sk