Využime on-line svet na niečo dobré! Staňme sa superhrdinmi aj na sociálnych sieťach.

6. mája 2024
Nezaradené

On-line prostredie prináša neustále nové a nové možnosti, ako upútať. A keďže v Prešovskom dobrovoľníckom centre ideme s dobou a chceme byť trendové, v tomto ročníku kampane Týždeň dobrovoľníctva prichádzame s možnosťou využiť špeciálny filter na platforme Instagram!

S jeho vytvorením nám už v minulom ročníku Týždňa dobrovoľníctva pomohla prešovská marketingová agentúra HejDUDE a v tomto ročníku je filter dostupný pre všetkých v rámci kampane po celom Slovensku. 

Augmented reality je výraz pre prispôsobené virtuálne prostredie, ktoré dopĺňa reálny obraz snímaný našim telefónom. Jednoducho si tak môžeme urobiť fotografiu, alebo video a stať sa superhrdinmi priamo na obrazovke svojho smartfónu. Takýto zaujímavý formát je možné ihneď zdieľať v príbehu, prípadne uložiť do telefónu a zdieľať ako post – trebárs aj na Facebooku.

Ako na to?  Stačí ak v aplikácii Instagram nájdeme profil @dobrovolnictvo.sk a následne klikneme na časť s troma hviezdičkami (viď ilustračný obrázok vyššie). Po kliknutí na jeden z filtrov (v mužskom, alebo ženskom rode), jednoducho nasnímame obraz a následne ho môžeme doplniť vlastným textom, výzvou k zapojeniu sa do kampane a najdôležitejšie – označíme profil Prešovského dobrovoľníckeho centra @dobrovolnictvo_po.

Staňme sa superhrdinami a superhrdinkami aj v on-line prostredí.

Sme Prešovské dobrovoľnícke centrum a robíme to #preDOBRO