ORGANIZÁCIA

Našim poslaním je spolupracovať s rôznymi typmi organizácií. Či už ste mimovládna organizácia, škola, samospráva, alebo firma, pre každého z vás ponúkame zaujímavú možnosť rozvíjať dobrovoľníctvo.

Chcete (sa) vzdelávať v oblasti dobrovoľníctva?

Chcete okúsiť firemné dobrovoľníctvo?

Ste škola a chcete sa zapojiť do dobrovoľníctva?

Chcete byť naším
partnerom?

Alebo ste organizácia a uvažujete o zapojení dobrovoľníkov do činnosti vašej organizácie, no neviete, kde začať, a ako čo najlepšie nastaviť spoluprácu? A možno už nejakých dobrovoľníkov aj máte, no vidíte priestor na zlepšenie? Radi vám s tým pomôžeme! Ozvite sa nám a spoločne si prejdeme možnosti, ako to celé nastaviť tak, aby bolo dobro vykonané a aj dobrovoľník ostal celý. 🙂

TAKTO VÁM VIEME POMÔCŤ:

1. REGISTRÁCIA

Vyplňte krátky formulár, ktorý nezaberie veľa času a nám pomôže zistiť na úvod, čo potrebujete.

2. ROZHOVOR

Budeme vás kontaktovať, aby sme zistili vaše konkrétne potreby, oboznámili sa s vaším spôsobom práce s dobrovoľníkmi (ako máte nastavený manažment dobrovoľníkov).

3. KONZUTÁCIA /ŠKOLENIA

Prejdeme si spolu obsah jednorazovej dobrovoľníckej príležitosti, či dobrovoľnícky program. Uisitíme sa, že to s dobrovoľníkmi viete 🙂 – nastavíme spolu systém štandardov kvality práce s dobrovoľníkmi.

4. PROPAGÁCIA

Zverejníme dobrovoľnícky program/príležitosť na našich stránkach.

5.
SERVICE

Ostaneme v kontakte a budeme vám k dispozícii pre ďalšie konzultácie, či spoločné projekty.

REGISTRAČNÝ FORMULÁR


    uverejniť dobrovoľnícku ponuku/program,vytvoriť/skonzultovať dobrovoľnícky program,vzdelať v oblasti dobrovoľníctva,mám záujem o akreditáciu,iné,

    Pre získanie akreditácie a dotácie pre organizácie je
    potrebné postupovať podľa štandardov kvality


    This will close in 0 seconds